בלינק: שחר חדש להשקעות בישראל – "מהיום השקעות זה לכולם"

בלינק

בלינק - Blink : רובין הוד הישראלית

בנוף ההולך ומתפתח של הפיננסים הישראלי, צץ משתנה חדש – Blink, אפליקציית השקעות חדשנית שנועדה לחולל מהפכה באופן שבו אנשים משתתפים בשווקים הפיננסיים. תוך שבירת המחסומים המסורתיים, Blink מבטיח עידן חדש של נגישות, נוחות והעצמה פיננסית לכולם.

אבל מה בדיוק מייחד את Blink?

הסרת החסמים:

אחד המאפיינים הבולטים של Blink הוא המחויבות להנגיש את עולם ההשקעות לכולם. על ידי ביטול עמלות תיווך ודרישות השקעה מינימליות, Blink מאפשר למשתמשים להשקיע בכל סכום. דמוקרטיזציה זו של השקעות פותחת הזדמנויות למתחילים ולבעלי כספים מוגבלים, ומטפחת אוריינות פיננסית ויצירת עושר באוכלוסייה. למעשה, לבלינק אין מינימום לפתיחת חשבון כפי שנהוג בכלל בתי ההשקעות בישראל, ותוכלו להשקיע החל מ1$ ובחינם(בערך), איך?

שברי מניות:

בלינק הופך חלומות למציאות על ידי הצגת שברי מניות. כבר היינו עדים לתופעה הזאת עם פפר אינבסט. האפשרות לא לקנות מנייה שלמה, אלא רק חלק ממנה, נותנת הזמנות להשקיע החל מדולר אחד בלבד. כעת, משקיעים יכולים להחזיק חלק של חברות בעלות פרופיל גבוה כמו אפל, אמזון או טסלה ללא צורך בהון משמעותי. תכונה פורצת דרך זו לא רק מרחיבה את אפשרויות ההשקעה אלא גם מקדמת פיזור תיקים, ומפחיתה את הסיכון למשתמשים.

ממשק ידידותי למשתמש:

ניווט בעולם ההשקעות יכול להיות מאיים, במיוחד עבור שחקנים חדשים. Blink מתמודד עם האתגר הזה עם העיצוב הנקי והאינטואיטיבי שלו, ויוצר אפליקציה שמקבלת את פני המשתמשים בכל הרמות. ממעקב אחר השקעות ועד מחקר מניות, הממשק הידידותי למשתמש של Blink הופך את כל התהליך לחלק ונגיש.

חינוך הוא המפתח:

מתוך הכרה בחשיבות הידע הפיננסי, Blink חורג מעבר להיותה פלטפורמת מסחר בלבד. האפליקציה מספקת למשתמשים גישה לשפע של תוכן חינוכי, כולל מאמרים, סרטונים וסמינרים מקוונים. מחויבות זו לחינוך פיננסי מעצימה אנשים לקבל החלטות מושכלות בהתאם ליעדים הפיננסיים הייחודיים שלהם ולסובלנות הסיכון שלהם.

אבטחה מעל הכל:

בעולם שבו הגנה על נתונים היא מעל הכל, Blink נותן עדיפות לאבטחת המשתמש. על ידי שימוש באמצעי אבטחה סטנדרטיים בתעשייה, האפליקציה מבטיחה סביבה בטוחה ומאובטחת להשקעות. מחויבות זו לשמירה על מידע המשתמש מספקת שקט נפשי, ומאפשרת למשקיעים להתמקד במסע הפיננסי שלהם ללא דאגות לגבי פגיעות נתונים.

אוקיי, רגע, מה הן העמלות?

Blink דוגלת בהיותה פלטפורמה להשקעה ללא עמלות מסחר, בלי מינימום הפקדה ובכל סכום. ממש כמו אפליקציית ההשקעות רובין-הוד. ובכל זאת, בואו נצלול לעמלות:
עמלת המרת מט״ח
0 ₪
דמי ניהול
0 ₪
עמלת הפקדה/משיכה
0 ₪
עמלת מסחר עד 10 פעולות / 1,000 מניות בחודש (המוקדם מביניהם) 
0
 ₪
מינימום הפקדה
אין
מרווח המרה בהעברה בנקאית
2 אג' משער ההמרה
 

למעשה, Blink מציעה 10 פעולות או 1000 מניות בחודש, בחינם. לאחר מכן תגבה עמלה בצורה כזאת:

1) פעולה מעל $150

תשלום פר מניה

תומר קנה 300 מניות של חברת X בשווי של $568.43.
כמה עמלה תומר ישלם?

300 מניות כפול $0.01 למניה = $3 עמלה

תשלום פר חלק ממניה

רונה לעומת זאת קנתה 164.3 מניות בשווי 1,500$.
כמה עמלה רונה תשלם?

164.3 מניות כפול $0.01 למניה = $1.643 עמלה

תשלום פר חלק ממניה

תמר הצטרפה וקנתה 0.5 מניות בשווי $250.
כמה עמלה תמר תשלם?

תשלום מינימום לפעולה = $1.5 עמלה

 

2) פעולה מתחת ל- $150

עידו ביצע פעולה בשווי של $130. כמה עמלה הוא ישלם?

מקסימום 1% משווי הפעולה = $1.3 עמלה

האם זה בטוח להשקיע בBlink?

Blink מוכרת כחבר בורסה. וכחבר בורסה חלות עליה דרישות וחובות רגולטוריות מחמירות רבות, והם נמצאים תחת פיקוח הדוק של הבורסה לניירות ערך ורשות ניירות ערך. מטרת הדרישות הללו היא לשמור ולהגן על הלקוחות, שהם בעצם אנחנו – המשקיעים.

לצורך שמירה על כספי המשקיעים חברי בורסה מחויבים לבצע הפרדה מלאה בין נכסי הלקוחות לבין נכסי החברה. המשמעות של זה היא שכל הכספים והנכסים של הלקוחות אינם מוחזקים בחשבונות בלינק, אלא בחשבונות נאמנות לקוחות בבנקים ישראלים או בברוקר דרכו בלינק עובדת – Interactive Brokers LLC, אחד הברוקרים המובילים בעולם עם הון עצמי של למעלה מ-12 מיליארד דולר . ההפרדה המוחלטת בין הנכסים של בלינק לבין נכסי הלקוחות שומרת ומגנה על נכסי הלקוחות. ללקוחות אין כל חשיפה לאיתנות הפיננסית של בלינק ונכסיהם נפרדים ומובטחים במקרה ובלינק נכנסת למצב של חדלות פירעון. 
 
בשורה התחתונה, כן, זה בטוח בדיוק כמו להשקיע דרך כל גוף אחר שהוא חבר בורסה בישראל.
דילוג לתוכן